1-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Trešdiena 30.11.2022
Andrejs, Andrievs, Andris

Kandavas novada vēstnesis

Noslēgusies LEADER projektu konkursa 13.kārta19.09.2022

date.jpgLīdz 16.septembrim Kandavas Partnerībā varēja iesniegt projektu pieteikumus izsludinātās LEADER projektu konkursa 13.kārtas ietvaros. Pavisam tika iesniegti 11 projekti, no kuriem 7 projekti tika iesniegti 1.Rīcībā "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai", bet 4 projekti  2.Rīcībā "Atbalsts vietējās teritorijas sakārtošanai". Abās Rīcībās iesniegto projektu pieprasītā ELFLA finansējuma kopsumma pārsniedz izsludinātā finansējuma kopsummu. 

Kandavas Parterības pārstāvji šonedēļ dosies iepazīt projektu īstenošanas vietas. Iesniegto projektu īstenošanas vietas 1.Rīcības projektos ir: Kandavas pilsēta un Kandavas, Cēres, Pūres un Jaunpils pagasti. Iesniegto projektu īstenošanas vietas 2.Rīcības projektos ir: Kandavas pilsēta un Matkules, Pūres un Zantes pagasti.

Tad mēneša laikā Kandavas Partnerības LEADER projektu vērtēšanas komisija izvērtēs iesniegtos projektu pieteikumus un SVVA Padome pieņems lēmumus par projektu pieteikumu vērtējumu apstiprināšanu. Atbilstoši apstiprinātajiem vērtējumiem projekti tiks sarindoti, un projekti, kuri ir saņēmuši nepieciešamo minimālo punktu skaitu un kuriem ir pietiekams finansējums, tiks iesniegti Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē tālākai izvērtēšanai.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top