vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSvētdiena 12.07.2020
Indriíis, Ints, Namejs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Notiks Kandavas novada Lūgšanu brokastis19.03.2018

6.aprīlī no plkst. 10:00 – 12:00 Pensionāru Dienas centrā Kandavā Jelgavas ielā 4a notiks Kandavas novada Lūgšanu brokastis ar tēmu “Iesākumā bija vārds…”.

Lūgšanu brokastu programmā paredzētas dažādu konfesiju garīdznieku un novada domes vadības uzrunas, brokastis un muzikālas dāvanas no grupas “tev.”.

Lūgšanu brokastu tradīcija  aizsākusies Amerikas Savienotajās Valstīs dažādu līmeņu vadītājiem  vienotībā un saskaņā tiekoties brokastu laikā un gūstot stiprinājumu, iedrošinājumu un gudrību. Latvijā Lūgšanu brokastis notiek kopš 2005.gada. Kandavā šogad tās notiks jau sesto reizi.

Lai Lūgšanu brokastis netiktu izmantotas politiskiem nolūkiem un lai pilnībā tiktu respektēta Lūgšanu brokastu dalībnieku privātā sfēra, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji uz tām tiek aicināti vienīgi kā privātas personas.

Tāpat kā katru gadu brokastīs var piedalīties veicot ziedojumu. Ziedojums – 10 eiro no personas.  30% no ziedojuma tiks izmantota, lai apmaksātu brokastu izmaksas, bet 70% tiks ziedoti K.Mīlenbaha vecāku atdusas vietas sakārtošanai Kandavas baznīcas kapos.

Interesentus lūdzam pieteikties pa tālruni 63107362 vai 26391302 ( sabiedrisko attiecību speciāliste D.Gudriķe) līdz š.g. 26.martam.

Ticam, ka šajās Lūgšanu brokastīs Jūs gūsiet svētību un stiprinājumu savam darbam!

 

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top