kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 28.10.2020
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Notikušas pārmaiņas novada kultūras un sporta dzīvē04.01.2018

Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte
    Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte 

Pamatojoties uz Kandavas novada domes lēmumu, ar 1. janvāri reorganizāciju piedzīvojusi Kultūras pārvalde, kas pārtapusi par Kultūras un sporta pārvaldi. Veselīga dzīvesveida un sporta attīstības nodrošināšana iedzīvotājiem, kas ir pašvaldības funkcija, turpmāk būs jaunizveidotās kultūras un sporta pārvaldes paspārnē, nevis kā līdz šim biedrības “Sporta klubs Kandava” pārziņā. Līdz ar to sporta, kultūras un tūrisma pasākumi tiks koordinēti un rīkoti savstarpēji sadarbojoties. Tas bija arī viens no auditoru ieteikumiem, lai izvairītos no “skaidras naudas” darījumiem un pašvaldības funkcijas nebūtu jāveic biedrībai. Līdz ar to izmaiņas notikušas arī vadībā. Esošajiem darbiniekiem tika piedāvātas vietas jaunizveidotajā pārvaldē, kā to nosaka normatīvie akti.

Par kultūras un sporta pārvaldes vadītāju ar domes lēmumu apstiprināta Iveta Grunte, kura vadības “grožus” pārņēma 3. janvārī, jo iepriekšējā kultūras pārvaldes vadītāja neuzskatīja sevi par piemērotu saistībai ar sporta dzīves pārraudzību. Ziedītei Začestei tika piedāvāts vietnieces kultūrā amats, bet, savstarpēji vienojoties, Z.Začeste no tā atteicās un šis amats šobrīd tiek likvidēts. Tā kā jaunajā pārvaldē bija nepieciešams vadītājas vietnieks sportā, tas tika piedāvāts SK “Kandava”  vadītājam Andrim Bambim, kurš no šī piedāvājuma atteicās, sakot, ka paliks kluba vadītāja amatā, un uzņēmās pildīt sporta organizatora pienākumus. Runājot un aptaujājot sportistus, un ar sporta un veselīga dzīvesveida saistītus novada iedzīvotājus, ņemot vērā viņu ieteikumus, ka jaunajam sporta dzīves vadītājam jānāk no pašu vides, kā arī uzticoties jaunās pārvaldes vadītājas I.Gruntes izvēlei, par Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieku sportā apstiprināts Roberts Rozentāls.

 Pamatā, SK “Kandava” algotie darbinieki ar dažiem izņēmumiem iekļausies pārvaldes darbā un turpinās iesāktos darbus. Kultūras un sporta pārvaldē ir izveidota jauna amata vieta – pasākumu reklāmas menedžeris, kas nodrošinās aktīvu informācijas plūsmu par notiekošajiem pasākumiem. Šajā amatā tika apstiprināta Annija Rudzīte, kura jau sevi ir pierādījusi gan brīvprātīgi organizējot dažādus kultūras pasākumus, kas būtiski palielinājis apmeklētāju skaitu, gan Ziemassvētku dāvantirgu, nodrošinot aktīvu reklāmu gan sociālajos tīklos, gan uzrunājot   cilvēkus.

Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls
Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks sportā Roberts Rozentāls
Reklāmas menedžere- lietvede Annija Rudzīte
               Reklāmas menedžere- lietvede Annija Rudzīte
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top