vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSestdiena 08.08.2020
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Paldies novada uzņēmējiem par atbalstu pasākuma rīkošanā!03.12.2019

Sestdien, 30. novembrī, notika  ikgadējā zemnieku-uzņēmēju  balle, kas bija ļoti plaši apmeklēta. Lielu atsaucību uzņēmēju vidū izraisīja par tradīciju kļuvusī loterija, tāpēc  izsakām pateicību visiem pasākuma apmeklētājiem, īpaši tiem, kuri bija sarūpējuši dāvanas loterijai.

Paldies SIA “Kandavas ceļi””, veikalam “Jumis”, Kandavas Kartodromam, SIA “RGR pluss”, lauku saimniecībai “Tēviņi”, SIA “Silavas GAM”,  dāvanu veikalam “Pūralāde”, laikraksta “Neatkarīgās Tukuma ziņas” redakcijai, ziedu veikalam “Centrs”,  z/s “Liellābji”, SIA “Agritech”, SIA “GV-96”.

Personīgi: Solvitai Zvirgzdiņai, Judītei Vītolai, Mārcim Sniedziņam, Ievai Ozoliņai, Jānim Kālim, Antai Birkenšteinai, zemniekam no Matkules pagasta.

Paldies arī pārējiem uzņēmējiem, kas aktīvi piedalījās loterijas organizēšanā. Īpaša pateicība SIA “Saltums Kandavā” vadītājai Stefānijai Neibergai un darbiniekiem  par gaumīgi klātajiem galdiem!

Aicinām nākamgad Kandavas novada iedzīvotājus aktīvi piedalīties konkursā “Diženi Kandavas novadā”, lai skaistums, ko radāt ar savām rokām un sirdi priecētu ne tikai jūs, bet arī apkārtējos.

Iveta Pāža, domes uzņēmējdarbības konsultante  

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top