6-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Par attālinātu mācību procesu Kandavas un pagastu skolās12.12.2022

pexels-nacho-posse-6513977.jpgKandavas un pagastu apvienība informē, ka sniegputeņa dēļ daļā Kandavas un pagastu izglītības iestādēs rīt, 13. decembrī mācības notiks attālināti.

Attālinātas mācības 13. decembrī tiks organizētas Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā, Vānes sākumskolā, Zemītes sākumskolā un Cēres pamatskolā. Kandavas Reģionālajā pamatskolā un pirmsskolas izglītības iestādēs mācības turpināsies klātienē. Zantes pamatskola lēmumu par mācību procesa organizēšanu pieņems rīt 13. decembrī, vadoties atbilstoši esošajiem apstākļiem.

Aicinām vecākus kritiski izvērtēt laika apstākļus un izglītojamo iespējas droši nokļūt līdz izglītības iestādei un atpakaļ uz mājām! Skolas autobusu šoferi 13. decembra rītā izvērtēs situāciju un var tikt pieņemts lēmums par skolas transporta nekursēšanu, tāpēc lūgums vecākiem neatstāt bērnus pieturās!

Vēršam uzmanību, ka arī attālinātā mācību procesa laikā visas izglītības iestādes būs atvērtas, gadījumā, ja kāds audzēknis ierodas skolā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top