ziemas-foto-majaslapai5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Par kāpnēm ar margām uz Ozolāju brīvdabas estrādi01.06.2022

ozolaji-d-redmane.jpgKandavas pilsētas iedzīvotāju konsultatīvajā padomē pacēlās jautājums par nepieciešamību izbūvēt kāpnes ar margām, kas ved uz brīvdabas “Ozolāju” estrādi no Kūrorta ielas puses. Šis jautājums jau ir apspriests arī iepriekš, un tāpēc 2021. gada investīciju attīstības plānā, apstiprinot budžetu, Kandavas novada dome lēma par gājēja celiņa ar margām izveidošanu uz Ozolāju estrādi no Kūrorta ielas. Šim mērķim bija paredzēts 60 000 EUR finansējums. Būvniecības iecere kāpņu izbūvei pie Ozolāju estrādes tika izstrādāta 2021. gada  28. jūnijā. Pēc tam Tukuma novada pašvaldība izsludināja iepirkumu "Kāpņu izbūve pie Ozolāju estrādes, Kandavā". 2021. gada 8. oktobrī noslēdzās iepirkums -  tika iesniegti divi piedāvājumi: SIA MITBAU AC  27 420.11 EUR un SIA "TITĀNS" 38 665.67 EUR.  4. novembrī tik noslēgts līgums ar SIA MITBAU AC par  "Kāpņu izbūvi pie Ozolāju estrādes, Kandavā". Tika noslēgts arī būvuzraudzības līgums 28.10.2021. ar SIA ''IV 2".

2022. gada aprīlī tika lauzts līgums ar SIA MITBAU AC, jo saskaņā ar līgumu, būvnieks piecu darba dienu laikā pēc līguma parakstīšanas, netika iesniedzis Tukuma novada būvvaldē visus nepieciešamos dokumentus, lai saņemtu atļauju uzsākt būvdarbus. Būvnieks noteiktajā termiņā netika iesniedzis  nepieciešamos dokumentus un netika saņēmis no Tukuma novada būvvaldes atzīmi par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi. Kā arī būvnieks netika iesniedzis visu būvniecības risku apdrošināšanas polises un atbildīgā būvdarbu vadītāja un citu būvdarbu izpildē iesaistīto speciālistu apdrošināšanas kopijas. Tā kā būvnieks līdz 2022. gada martam nebija iesniedzis nekādus dokumentus, lai varētu uzsākt būvdarbus, un līguma termiņš bija noteikts līdz 2022. gada 31. maijam, un pasūtītāja interesēs nav līguma termiņa pagarināšana, tad tika nolemts līgumu lauzt. 

Līgums tika lauzts ar SIA MITBAU AC, un budžetā plānotā nauda tika pārvirzīta Lielās ielas Kandavā gājēju celiņa izbūvei – remontdarbiem, no luksofora līdz bruģim. Šobrīd ir noslēdzies iepirkums, izbūves darbus veiks SIA "Kandavas ceļi".

Nākotnē kāpņu izbūve pie Ozolāju estrādes atkarīga no tā, vai budžetā tiks ieplānoti finanšu līdzekļi. Kandavas pilsētas iedzīvotāju konsultatīvā padome var ieteikt prioritātes pilsētas labiekārtošanai.

 

Inga Priede, Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece

Linda Tarasova, Tukuma novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top