kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 03.12.2020
Raita, Jogita, Evija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Par preventīvajiem pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai Kandavas novada pašvaldībā28.10.2020

Kandavas novada dome


Lai ierobežotu straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā un pamatojoties uz Covid-19 infekcijas izplatības   pārvaldības   likumu   un 2020.gada 9.jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kā arī ņemot vērā Slimību profilakses un kontroles centra, Veselības ministrijas, Kultūras ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumus, no 2020.gada 28. oktobra līdz turpmākajiem Ministru kabineta norādījumiem Kandavas novada domes administrācijas darbinieki strādās aiz slēgtām durvīm. 

Nepieciešamības gadījumā pakalpojumi klātienē Kandavas novada domē tiks sniegti, iepriekš piesakoties pie attiecīgā speciālista, zvanot pa telefonu vai e-pastā. Dokumentus lūdzam atstāt pastkastītē pie domes ieejas.

Kā arī, pie domes durvīm atrodas zvanu poga, pa kuru var zvanīt nepieciešamības gadījumā.

Apmeklējot pašvaldības iestādes, jālieto sejas aizsarglīdzekļi un jāievēro 2m distance.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē

No 14. oktobra, uz nenoteiktu laiku visi apmeklējumi pie uzņēmuma speciālistiem pirms tam telefoniski jāsaskaņo ar biroja administratoru pa tālruni 26603244, vai 63126072.

Ja jūsu vizīti pie speciālista plānojat ilgāku par 15 minūtēm, jāizmanto medicīniskās vai higiēniskās maskas, respiratorus vai sejas vairogus.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top