kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Ceturtdiena 24.10.2019
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Par satiksmes ierobežojumiem Raiņa ielā Kandavā10.10.2019

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” oktobrī turpina ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbus Kandavas pilsētā un jau nākamās nedēļas sākumā būvdarbi tiks uzsākti Raiņa ielā.

No šī gada 14.oktobra līdz 31.novembrim paredzēta daļēja kustības ierobežošana Raiņa ielā, posmā no Liepu ielas līdz Pūzurgravas ielai. Satiksmes organizācijas shēmu skatīt ŠEIT

No 21.oktobra līdz 15.decembrim paredzēta daļēja kustības ierobežošana Raiņa ielā, posmā no Uzvaras ielas līdz Pūzurgravas ielai. Satiksmes organizācijas shēmu skatīt ŠEIT

Darbi plānoti tikai diennakts gaišajā laikā no plkst. 8:00 līdz 20:00. Diennakts tumšajā laikā satiksmes ierobežojumus uz ceļa nesaglabās.

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” ar šī gada jūliju uzsāka kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšanu Kandavas pilsētā. Projekta ietvaros, būvdarbi jau ir veikti Skolas ielā, bet līdz 2020.gada pavasarim paredzēts tos veikt arī Kandavas pilsētas Lāčplēša, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās.

Projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031).

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā