kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 27.11.2020
Lauris, Norberts

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Pasniedz apbalvojumus VUGD Zemgales reģiona brigādes amatpersonām19.11.2020

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes (ZRB) amatpersonām tiek pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.

Apbalvojumu saņēmis arī Tukuma daļas Kandavas posteņa vada ugunsdzēsējs.

VUGD “Pateicība” izteikta Tukuma daļas Kandavas posteņa vada komandiera vietniekam Edgaram Melnim. Sveicam ar apbalvojuma saņemšanu!

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju un valstī noteiktos ierobežojumus, šogad apbalvojumu pasniegšana notiek neierasti – viena plašāka svinīgā pasākuma vietā, no 16. līdz 19.novembrim apbalvojumi tiek pasniegti dežūrmaiņu laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top