vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 04.06.2020
Sindija, Sintija, Elfrīda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” aktivitātes turpinās23.02.2016

Esam vakariņojuši kopā arvienu no Latvijas labākajām pavārēm Signi Meirāni. Tas bija jauks piektdienas vakars, kad varējām paklausīties, padomāt, izgaršot un iedvesmoties. Ēdiens bija ļoti garšīgs. Šajā vakarā mums tika pasniegts smiltsērkšķu kokteilis ar medu, ķirbju krēms un debešķīgās sīpolu marmelādes maizītes ar z/s „Birznieki” kazas sieru. S.Meirānei Vānē tapušais siers nebija svešs, viņa to labprāt iegādājoties un viņai tas garšojot.

17.februārī beidzot notika ilgi gaidītā vingrošana kopā ar fizioterapeiti Elīnu Gajevsku. Sanācām 25 vingrotājas, vecuma amplitūda liela. Prieks par to, ka cilvēki grib darīt un arī dara! Pirmā vingrošanas nodarbība ieies vēsturē arī ar to, ka nodarbības laikā tikām filmētas, jo bija ieradušies filmētāji no TV Spektrs. Lai šis sižets kalpo par iedrošinājumu tiem, kuri tomēr vēl nesadūšojās atnākt. Vingrošanu turpināsim trešdienās, plkst.18.00. Kamēr tik kuplā skaitā, tikmēr tikšanās vieta Vānes kultūras namā.

19.februārī tikāmies ar folkloristi Inesi Krūmiņu un atkal varējām ieklausīties, padomāt, iedvesmoties par savu veselību domājot plašākā spektrā, kā ikdienā varbūt ierasts.

Šo sestdien 27.februārī plkst.14.00 tiksimies trenažieru zālē, Vānes pagasta pārvaldes atrašanās vietā, 2.stāvā, lai iepazītos ar pirmajiem diviem trenažieriem – kā tos lietot un kādu labumu no tiem varam gūt. Ar tiem mūs iepazīstinās Pasaules un Eiropas čempions svara stieņa spiešanā guļus, vānenieks Reinis Kindzulis. Laipni aicināti visi interesenti!

Martā, savukārt, sāksim nūjot. 2.martā plkst.12.30. Vānes kultūras namā esiet aicināti apmeklēt teorētisku un praktisku nodarbību kopā ar nūjošanas instruktoru no Latvijas Tautas sporta asociācijas. Nūjas pietiks visiem!

Projekta ietvaros līdzās vingrošanas inventāram ir iegādāti arī 10 teleskopisko nūju komplekti. Būs lieliska iespēja nūjot gribētājiem tās izmantot, kad būs apgūti pareizas nūjošanas pamatprincipi.

14.martā plkst. 17.00 Vānes kultūras namā sanāksim uz tikšanos ar psiholoģi, pirtnieci un viedu sievieti Sarmīti Strautmani, lai runātu par ķermeņa valodu, par ķermeni kā emociju mājvietu. Intervijā žurnālam 36.6 C Sarmīte teikusi, ka, lai saslimtu nekas daudz nav jādara, tikai jāatņem laiks, lai satiktos ar sevi. Veltīsim laiku sev un izmantosim projekta doto iespēju tikties ar iedvesmojošiem un zinošiem līdzcilvēkiem. Pateicos visiem, kuri jau to dara!

Šo projektu iespējams realizēt pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda un Kandavas novada domes finansiālajam atbalstam.

Biedrības Vānes pagasta sieviešu klubs „GUNNA” vārdā, projekta vadītāja

Gita Priede - Pileniece

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top