5-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Trešdiena 08.02.2023
Aldona

Kandavas novada vēstnesis

Tukuma novada pašvaldība pagarina termiņu līdz kuram var iesniegt priekšlikumu Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādei14.11.2022

tuk-smuk-copy-c593588200.jpgTukuma novada pašvaldība ir uzsākusi darbu pie jaunā Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādes. Kamēr tiek apsekota novada teritorija, ievākti dati un tiek apkopota informācija no visām iesaistītajām institūcijām, pašvaldība pagarina termiņu līdz šā gada 30. decembrim, lai iedzīvotāji, nekustamo īpašnieku īpašnieki un citi interesenti varētu iesniegt savus priekšlikumus Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādei.

Priekšlikumus, ierosinājumus un ieteikumus aicinām iesniegt Tukuma novada pašvaldībai, Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma nov., LV-3101, kā arī jebkurā Tukuma novada pagasta pārvaldē vai sūtot elektroniski uz pasts@tukums.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Tukuma novada pašvaldības Attīstības nodaļas teritorijas plānotāju Ingu Tramdahu, tālr. 25426889, e-pasts: inga.tramdaha@tukums.lv.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top