kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Tukuma slimnīcā iegādāts jauns datortomogrāfs10.09.2015

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Kandavas novada iedzīvotājiem turpmāk Tukuma poliklīnikā būs pieejami jauna 16 slāņu datortomogrāfa izmeklējumi. Jaunā datortomogrāfa atklāšana notika 9. septembrī.

“Iepriekšējais datortomogrāfs tika iegādāts 2006.gadā. Tas godam nokalpoja savu laiku, tomēr bija ne tikai fiziski, bet arī morāli novecojis un vairāk nenodrošināja mūsu vajadzības. Faktiski – tādas iekārtas kā mūsu vecais datortomogrāfs vairs nekur netiek izmantotas”,- ierīces atklāšanā sacīja slimnīcas vadītāja Dzintra Rabkeviča.

Papildus Siemens firmas datortomogrāfa iegādei, ir iegādāts arī ergonomisks darba galds un jauna darba stacija ar jaudīgiem datoriem, kā arī izremontētas datortomogrāfa telpas radioloģijas nodaļā.

Tukuma slimnīcas vadību un radioloģijas nodaļu ar jaunā datortomogrāfa atklāšanu sveica arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Viņš sacīja, ka šis ir otrais kopējais projekts, kas veiksmīgi realizēts. Vēlot turpmāku sadarbību, priekšsēdētājs uzsvēra, ka gan slimnīcas, gan pašvaldības galvenais mērķis un uzdevums ir rūpes par iedzīvotājiem.

Jaunās medicīnas iekārtas iegāde veikta vienojoties visiem slimnīcas īpašniekiem – Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils pašvaldībām. Kopējās izmaksas 348.274 EUR apmērā.

Normunds Štoferts, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, Tukuma novada domes priekšsēdētājs un Ligita Gintere, Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Dzintra Rabkeviča, Tukuma slimnīcas vadītāja Radioloģijas nodaļas kolektīvs Liene Rozenfelde, Radioloģijas nodaļas vadītāja Gundars Važa, Engures novada  domes priekšsēdētājs (vidū)
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top