kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 25.01.2021
Sigurds, Zigurds

Kandavas novada vēstnesis

Turpinās siltumtrases uzlabošanas būvdarbi Ozolu ielā22.05.2020

20200522_105936.jpgTurpinās siltumtrases pārbūves darbi Kandavā, kas tiek veikti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Siltumapgādes sistēmas efektivitātes paaugstināšana, īstenojot jauna posma būvniecību Kandavā” (id. Nr. 4.3.1.0/18/A/004) ietvaros.

   Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē Kandavas pilsētas iedzīvotājus, ka uzņēmējs SIA „Amatnieks” ir izbūvējis siltumtīklu zaļajā zonā starp Zīļu un Kūrorta ielu ar atzariem uz bibliotēku Lielā ielā 11 un uz daudzdzīvokļu ēku Kūrorta ielā 2. Uzņēmējs pabeidzis darbus arī iekšējo siltumtīklu montāžai Kūrorta ielas namu Nr.3., Nr.5. un Nr.7 pagrabos, un uzsācis siltumtīklu cauruļvadu izbūvi Zīļu un Ozolu ielās, kur esošie cauruļvadi tiek mainīti pret jauniem un ar lielāku diametru. Līdz ar to Ozolu ielā ir īslaicīgi slēgta satiksmes kustība un izvietotas apbraukšanas ceļa norādes.

Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem par īslaicīgajiem apgrūtinājumiem, kas rodas būvdarbu veikšanas laikā un ievērot darbu veikšanas vietās izliktās kustību ierobežojošas ceļa zīmes.

Siltumtīklu uzlabošanas būvdarbi Kandavā, Sabiles, Ozolu, Zīļu, Lielā ielā 11 un Kūrorta ielā tiek veikti saskaņā ar SIA „District Heating Partner” izstrādāto būvprojektu „Jauna siltumtrases posma izbūve un esošo siltumtīklu pārbūve”. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2020.gada jūlijam. 

Informāciju sagatavoja:

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” logo_kkp.jpg     lv_id_eu_logo_ansamblis_kf_rgb.jpg

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top