kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Ūdenssaimniecības būvdarbi turpināsies07.01.2020

Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, arī janvārī SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (turpmāk KKP) turpinās ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbus Kandavas pilsētā, kas tiek veikti projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) ietvaros.

Būvdarbu veicējs AS „UPB” 2019.gadā jau pabeidza darbus Skolas, Parka, Lāčplēša un Raiņa ielās. Būvdarbi tikpat kā pabeigti arī Kurzemes ielā, bet darbi Uzvaras ielas posmā no Liepu līdz Raiņa ielai uzsākti decembra vidū. Ielu segumi un tām piegulošās teritorijas tiks atjaunotas, kad to atļaus laika apstākļi.

Aicinām iedzīvotājus savlaicīgi plānot komunikāciju izbūvi savu zemesgabalu robežās. Lai to īstenotu, nekustamā īpašuma īpašniekam vai tā pilnvarotai personai nepieciešams SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” uzrakstīt iesniegumu par Tehnisko noteikumu izsniegšanu un līdzfinansējuma saņemšanu no pašvaldības.    

            Projektā tiek veikta kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšana Kandavas pilsētas Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2020.gada vasarai. 

            Atgādinām, ka projekta ietvaros būvdarbus veic AS „UPB”, Reģ. nr. 42103000187 par līguma summu EUR 847 252,08 (bez PVN), bet Kohēzijas fonda finansējums no kopējām attiecināmām izmaksām ir 69,13% jeb EUR 427 371,17.

            Neskaidrību vai jautājumu gadījumos lūdzam sazināties ar SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi”, Komunālās saimniecības daļas vadītāju Uldi Kunkulbergu, T.: +371 29181 411 vai e-pasts: sia_kkp@inbox.lv

Dzintars Rušmanis

KKP valdes loceklis

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top