kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Vai esam pārmaiņu priekšā?06.08.2019

Vasara savas saulainās un reizēm netik saulainās dienas vērš uz rudens pusi, tādēļ jāsteidz paveikt darbus, kas darāmi vasarā. Ir iesākušies ūdenssaimniecības sistēmas paplašināšanas būvdarbi, kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvei Kandavā. Darbi plānoti tā, lai netraucētu satiksmi uz skolu. Projekts noslēgsies 2020. gada pavasarī. Septembrī promenādes rotaļlaukums iegūs jaunu aprīkojumu, savukārt, vecais tiks demontēts un uzstādīts kādā no daudzdzīvokļu māju pagalmiem. Visbeidzot esam sagaidījuši Cēres ceļa būvniecības darbu noslēgumu un ir gandarījums par paveikto! Turpinām izcīnīt ceļa uz Saldu asfaltēšanu, un ja ļoti grib, tad arī izdodas!

Esam pamanīti Latvijā un pasaulē ar savu vecpilsētas šarmu un gleznaino apkārtni, lauku viesmīlīgajām sētām, pilīm un muižām, tāpēc jo īpaši jāpiedomā pie aktīvā tūrisma piedāvājuma. Jauna slota tīri slauka, jaunie Tūrisma informācijas centra speciālisti strādā pie jaunu maršrutu izveides ģimenēm ar bērniem, ķērušies klāt Čužu purva takas uzlabošanai, lai nebūtu jākaunas, ka takas apmeklētāji maldās pa neizbrienamām vietām. Cenšamies uzpost arī pilsētas fasādes, un pateicoties labvēlim, īstenam sava novada un Latvijas patriotam, iegūsim apgleznotas sienas vēl trīs vecpilsētas ēkām. Drīzumā uzsāksies darbi arī pie Pulvertorņa jumta remonta un laivu piestātnes pie Abavas tilta ierīkošanas. Mums prieks par sava novada ļaužu čaklumu un radošumu. Viesojoties novadā un vērtējot mūsu pagastu un pilsētas sakoptākās sētas, darbīgākos uzņēmējus un radošākos cilvēkus, izjūtam viņu mīlestību pret darbu, vēlmi dzīvot skaistāk un labāk, gūstam pozitīvas emocijas un prieku.

Esam arī lielu pārmaiņu priekšā, pēc pāris gadiem, iespējams, būsim Tukuma novada iedzīvotāji. Tiekoties ar ministriju ļaudīm un administratīvi teritoriālās reformas “dzinējspēkiem”, dzirdam tikai to, ka pašvaldību vadītājiem bailes zaudēt savus “krēslus”, bet mūs taču ievēlē uz četriem gadiem, un “krēslu” var zaudēt kuru katru brīdi. Deputātu samazināšana nesīs miljonu ietaupījumu, mēs saviem deputātiem esam samazinājuši atalgojumu uz pusi jau ar 1. jūliju.  Mums norāda uz lielo administratīvo slogu, bet esam pašā apakšgalā valsts mērogā ar saviem administratīvajiem tēriņiem un atalgojumu. Mūsos neieklausās, bet nespēj arī pamatot ieguvumus un nenorāda uz zaudējumiem, piemēram, cik katram cilvēkam izmaksās adrešu maiņa dažādos dokumentos, kaut vai automašīnu tehniskajās pasēs.

Ceram sagaidīt precīzus un skaitliskus argumentus iece­rētajai reformai, jo pār­maiņām jābūt loģiskām un pa­matotām. Negribam kļūt par nostūri, kuram cauri vējš svilpo tukšumā.

Visi šie notikumi ir pavedieni uz mūsu nākotni, kādu rakstu veidosim, tāds tas būs - mums, mūsu bērniem un maz­bērniem, jo tik daudz kas ir mūsu pašu rokās, visiem kopā!

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top