kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 23.09.2020
Vanda, Veneranda, Venija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Valentīndienas “Draudzīgās stafetes” Zemītes pamatskolā13.02.2020

Zemītes pamatskolā jau vairākus gadus skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar sporta skolotāju Valentīndienas ietvaros realizē sportisku aktivitāti visam skolēnu kolektīvam " Draudzīgās stafetes".

Stafešu pamatideja ir tā, ka visus skolēnus un pirmsskolas sagatavošanas grupas bērnus sadala jaukta vecuma komandās. Stafetes veic šīs komandas savstarpēji sacenšoties, bet katrā komandā notiek sadarbība savstarpēji dažādu vecuma bērniem, kur galvenais uzsvars ir likts uz  atbalstu un kopdarbību. Šogad savstarpēji cīnījās četras komandas, kurās katrā bija pa desmit skolēniem. Kā kārtīgās sacensībās bija vēl arī maiņas dalībnieki, tiesneši un fani. Par tiesnešiem strādāja 6.klases skolnieces, bet fanu pulciņā atradās visas skolotājas.

Uzvarēja draudzība, bet cīņas spars bija aktīvs līdz pēdējai stafešu minūtei! Paldies skolotājai Egijai Šīmanei par virsvadību!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top