kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Sestdiena 27.02.2021
Līva, Līvija, Andra

Kandavas novada vēstnesis

VĀRDS UZŅĒMĒJIEM. Gandarījums par paveikto mani motivē un iedvesmo06.01.2021

vards_uznemeji_raivita.jpgKandavas novadā liela daļa iedzīvotāju, kuri reģistrējušies kā saimnieciskās darbības veicēji, ir pašnodarbinātas personas, kas sniedz dažādus pakalpojumus. Tā ir gan darbība skaistumkopšanas nozarē, velosipēdu un motociklu  remonts, pirtnieka pakalpojumi un vēl daudzi citi dažāda veida pakalpojumi.

Šis būs stāsts par vienu no viņiem -  mīksto mēbeļu un paklāju ķīmiskās tīrīšanas speciālisti Raivitu Simanovsku- Simanoviču.

Raivita bērnību pavadījusi Vānē, tagad dzīvo Kandavā un  šajā gadā ir uzsākusi savu biznesu.

Kā radās ideja šāda veida pakalpojumam?

  Automašīnu salonus esmu tīrījusi jau agrāk, strādāju kādā vietējā uzņēmumā. Darbs ar ķīmijām šķita interesants un daudzveidīgs. Pēc tam bija pauze, biju mājsaimniece,  bet šī doma, ka kādu dienu varētu to visu atsākt, tikai nedaudz citā veidā, mani nepameta. Man varbūt paveicās, jo mums Kandavā nav šāda veida pakalpojumu. Sākumā šaubījos, bet sākt biznesu mani iedrošināja grāmatvede Dace Rozentāle.

Kā tev palīdz ģimene?

Man ir mamma un vislielākais paldies pienāktos tieši viņai. Viņa man darbu iemācīja jau agrā bērnībā, tāpat to, ka nevienam no gaisa nekas nenokrīt, ir jāpieceļas, jāiet un jādara. Man ir ļoti paveicies ar otro pusīti, mans vīrs Kaspars principā, visas manas idejas realizē un vienmēr atbalsta. Arī par finansiālo bāzi, šo visu uzsākot, jāpateicas tieši viņam, tāpēc līdz šim nav bijusi vajadzība piesaistīt projektu naudu. Mēs ģimenē no laika gala esam bijuši viens par visiem, visi par vienu.

Kādi ir plāni nākotnē?vards_uznemeji_auto_salons.jpg

Ja runājam par nākotni, tad turpināšu strādāt, kā līdz šim. Pagaidām nav plānā piesaistīt projektu naudu, jo tieku galā pati. Šobrīd strādāju ar visa veida mīkstajām mēbelēm un mīkstajiem grīdas segumiem, bet ar pavasari atsākšu tīrīt automašīnu salonus. Arī  gaidāmā nodokļu reforma mani īpaši neuztrauc un pagaidām nedomāju kaut ko mainīt – dzīvosim, redzēsim.

Kas jādara, lai kļūtu par Tavu klientu?

Ja kāds īsti nesaprot manu nodarbošanos, tad īsi varu pastāstīt. Piedāvāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus, visa veida mīkstajām mēbelēm un mīkstajiem grīdas segumiem, kā arī automašīnu saloniem. Man piezvana, izstāsta vēlmes, ja ir iespēja, tad  atsūta bildes. Vienojamies, un  braucu strādāt. Darbu veicu ar profesionālajām ierīcēm un atbilstošiem ķīmiskajiem līdzekļiem. Viss kas man vajadzīgs no klienta, ir silts ūdens un elektrība.

Kas darbā priecē visvairāk?vards_uznemeji_divans.jpg

Gandarījums, ko sniedz cilvēku prieks par darba rezultātu, man ir ļoti svarīgs, tas motivē, iedvesmo doties tālāk un dod pārliecību, ka esmu uz pareizā ceļa. Ik pa laikam, šim un tam piemēroju atlaides. Piemēram, pensionāriem decembrī ir 10% atlaide.

Iveta Pāža, uzņēmējdarbības konsultante

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top