ziemas-foto-majaslapai6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Sestdiena 28.05.2022
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis

Zantes pamatskolas skolotāja Daiga Poška atzīmējusi 60 gadu jubileju25.04.2022

zante-posk.jpg2022.gada 22. aprīlī Zantes pamatskolas skolotāja Daiga Poška atzīmēja savu 60 gadu jubileju!

Daiga ir dzimusi zanteniece, savulaik absolvēja Zantes skolu (Zantes astoņgadīgo skolu 1977. gadā) turpināja mācības J. Raiņa 1. vidusskolā  Tukumā, pēc vidusskolas beigšanas uzsāka darbu Zantes skolā, un šobrīd Zantes skolā strādā jau 42. gadu. Daigai tā ir vienīgā darba vieta!

Zantes skolā sākusi strādāt 1980. gada rudenī, 1981. gadā pavasarī iestājās Liepājas pedagoģiskajā institūtā, kur ieguvu pedagoģisko izglītību. Zantes skolā sāka strādāt kā latviešu valodas, krievu valodas un darbmācības skolotāja, mācīja arī satiksmes noteikumus. 1984.gadā kļuvu par audzinātāju 1.klasei, kā arī vadīja medicīnas un Sarkanā krusta pulciņu. 1989. gadā sāka strādāt par Zantes skolas direktora vietnieci.

Daiga ir radoša, aktīva un darbīga ne tikai skolas dzīvē, bet ilgus gadus darbojas Zantes amatierteātra kolektīvā.

2020. gadā Daiga Poška tika apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā Zantes pagastā, aktīvu sabiedrisko darbību un iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē.

Daiga ir sava, Zantes pagasta patriote!

Ikvienā Zantes pagasta ģimenē skolotāju Daigu zina kā prasīgu, sirsnīgu, atsaucīgu, ieinteresētu un profesionālu pedagogu. Kā klases audzinātāja vienmēr jūtas kā mamma saviem audzēkņiem, ko skolēni ar lielu sirsnību novērtē arī pēc skolas absolvēšanas.  Mēs, Zantes pagasta iedzīvotāji, skolas saime, vecāki un skolēni esam lepni par iespēju satikties un iepazīt ne tikai skolotāju, bet arī cilvēku ar lielo burtu. CILVĒKU, kurš nav vienaldzīgs pret notiekošo pagastā, bet gan aktīvs dalībnieks visos notikumos ar savu personīgo attieksmi un vērtējumu.

Daiga, lai radošums, spēks un enerģija neizsīkst!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top