kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Trešdiena 26.02.2020
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs02.09.2019

“Cilvēka prātam  ir trīs atslēgas ar kurām var atslēgt visu- tās ir cipars, burts un nots, jeb zināt, domāt un sapņot. Lai šīs trīs lietas realizētu, pamatā ir jāieliek darbs. Darbs, lai iegūtu zināšanas, darbs, lai spētu gudri un dziļi domāt, un darbs, lai savus sapņus realizētu!”

Šos Viktora Igo vārdus, atklājot Zinību dienas svinīgo pasākumu Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā, sacīja skolas direktore Daiga Puga.  Viņa katram no klātesošajiem novēlēja būt pārliecinātam par sevi un gribēt darīt, censties darīt visu, lai ikviens katrs pats pilnveidotos. “Tas ir skolas un mūsu visu kopīgais mērķis un uzdevums, mācīties, lai taptu gudrāki! Mācīties, lai vairāk zinātu, mācīties, lai spētu domāt, un mācīties, lai būtu lieli sapņi! Lai visiem lieli sapņi, kurus realizēt!”

Līdzīgas domas un vēlējumus šajā dienā visās novada skolās pauda skolu direktori. Izskanēja daudz laba vēlējumu- vēlēja gan spēku, gan izturību, gan pacietību, zinātkāri un visu pārējo, kas nepieciešams, lai ar panākumiem kāptu zinību kalnā.

Un tas nekas, ka dažviet Zinību dienas svinības nācās pārcelt uz telpām, jo pārsteidza negaidīts lietutiņš, pirmās skolas dienas prieku, tas neizjauca.

Kā Zinību dienas pasākumos sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, galvenais jau ir saglabāt sauli sirdīs. Viņa vēlēja, lai skolēnu saulainie smaidi un mirdzošās acis, saglabājas visu mācību gadu. Visiem būt drosmīgiem, izturīgiem, radošiem! Skolotājiem vēlēja - paklausīgus un zinātkārus bērnus un tad kopā viss izdosies!

Vēl jāieliek ceļasomā 

 Kāds sapnis, ko piepildīt, 

 Un kāda iesākta doma 

 Par to, kas būšu es rīt.

Un lai šai dienā pēc gadiem,

 Kad zvaigznes un āboli krīt, 

 Mēs atzītos kaut vai sev pašam, 

 Ka gribas uz skolu iet rīt.

/ M.Svīķe /

 

Zinību dienas rīts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā Zinību dienas rīts Kandavas Reģionālajā vidusskolā Zinību diena Kandavas Deju skolā Zinību diena Kandavas novada Zantes pamatskolā Zinību diena Kandavas PII "Zīļuks" Zinību diena Kandavas Mākslas un mūzikas skolā Zinību diena Vānes pamatskolā Zinību diena Cēres pamatskolā Zinību diena Zemītes pamatskolā Zemītes pamatskolas audzēkņi Latvijas Nacionālajai bibliotēkai dāvināja mūsu novada grāmatu "Kandavas novads"
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top