rudens-foto7.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Alfrēds Petrovičs 28.02.1941. - 24.10.2020.

alfreds_petrovics.jpgAlfrēds Petrovičs (1941), Kandavas Lauksaimniecības un mehanizācijas tehnikuma pasniedzējs. Dzimis 1941. gada 28. februārī. Mācījies Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. 1968. gadā ar izcilību beidzis Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju. 1969. gadā sācis strādāt Kandavas tehnikumā. Ar viņa ierašanos sākusi veidoties jauna specialitāte – automobiļu tehniskā apkope un remonts. Pirmais tehnikuma kartingistu pulciņa vadītājs. Latvijas PSR Lauksaimniecības teicamnieks. 2001. gadā apbalvots ar medaļu „Par centību”. 

2006. gadā Alfrēds Petrovičs apbalvots nominācijā “Goda pilsonis” ar sudraba nozīmīti par ilgstošu un godprātīgu darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, tehnikuma kartinga pulciņa vadīšanu un jaunas specialitātes- automobiļu tehniskā apkope un remonts- izveidošanu. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top