ziemas-foto-majaslapai5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 27.05.2022
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis

Andis Dūniņš

dsc_0235.jpgAndis Dūniņš ir viens no tiem matkulniekiem, kuram 2011. gadā radās ideja izveidot pagastā daudzfunkcionālu sporta laukumu. Lai projektus realizētu, izveidoja biedrību “Aktīvai Matkulei”, rezultātā kopā ar domubiedriem tika radīts laukums ar asfalta segumu, kur spēlēt basketbolu, florbolu, braukt ar skrituļslidām, ziemā to pārveidojot par slidotavu un hokeja laukumu. Sporta laukumu un āra trenažierus izmanto visu vecumu grupu pārstāvji pagastā. Kaut šobrīd Andis dzīvo Kandavā, dzimto pagastu neaizmirst – gādā, lai sporta laukums ir sakopts, nežēlo sabiedriskajam darbam ne līdzekļus, ne brīvo laiku, aktīvi iesaistās pagasta sporta dzīvē, arī pats sportojot.

2019. gadā Andis Dūniņš apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu Matkules pagasta sporta dzīves aktivizēšanā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top