kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Anita Nikolajenko

Anita Nikolajenko Kandavu sauc par savu pilsētu, jo jau 32 gadus Kandavas internātvidusskola ir viņas pirmā un vienīgā darba vieta. Anita ir tā, kas sākumskolas skolēniem iemāca grūto rēķināšanas prasmi un ievada dabaszinātņu pamatos. Anita ir arī internāta audzinātāja ar lielo burtu, vada sākumskolas skolotāju metodisko apvienību, un jau 15 gadus darbojas Kandavas luteriskās draudzes Svētdienas skolā. Daudzu gadu garumā Anita īpaši sagatavo bērnus ģimenes dievkalpojumiem, kā arī gatavo uzvedumus Ziemassvētkiem un Lieldienām. Miers, sakārtotība, dzīves gudrība, ģimenes vērtības, sirsnība un iejūtība ir Anitas raksturīgākās īpašības.

2017. gadā Anita Nikolajenko apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju un apzinīgu darbu Kandavas internātvidusskolā un evaņģēliski luteriskās draudzes Svētdienas skolā bērnu un jauniešu izglītošanā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top