2-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Antoņina Bojarinova

antonina_bojarinova.jpgAntoņina Bojarinova ir kandavniece jau 60 gadus. Viss viņas mūžs ir veltīts cilvēkiem. Ilgus gadus viņa bijusi pedagogs, audzinājusi un izglītojusi jauno paaudzi Kandavas vidusskolā un Lauksaimniecības tehnikumā. Paldies par dotajām zināšanām skolotājai var teikt neskaitāmi tehnikuma audzēkņi, privātskolnieki, svētdienas skolas audzēkņi, kā arī viņas sarakstīto grāmatu lasītāji. Antoņinu par savu audzinātāju sauc seši Kandavas tehnikuma absolventu kursi, kas arvien apciemo savu mīļo audzinātāju, sekojot viņas gaitām. Daudzus gadus Antoņina Bojarinova aktīvi darbojas Kandavas katoļu draudzē, gan kā pasākumu organizatore, gan kā gide.

2019. gadā Antoņina Bojarinova apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par mūža ieguldījumu izglītības nozarē Kandavā un aktīvu darbību katoļu draudzē.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top