kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgOtrdiena 26.05.2020
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Antons Studens

Antona Studena darba gaitas saistās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu jau divdesmit astoņu gadu garumā. Pašlaik Antons Studens strādā par projektu vadītāju, ieguldot lielu dabu, izstrādājot un realizējot projektus, kas priecē ne tikai tehnikumu, bet arī Kandavu un novadu. Kā viens no pēdējiem projektiem, kurā ieguldīts neizsīkstošs  darba spars ir Kandavas vizītkartes- tehnikuma stadiona renovācija.

“Ik  dienu, esot kopā ar Antonu, esam sapratuši, ka svarīgs nav mūsu darba lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko ieliekam savos darbos!” – pieteikumā apbalvojumam, rakstījusi tehnikuma direktore.

2018. gadā Antons Studens apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, izstrādājot un realizējot attīstības projektus un inovatīvas idejas profesionālās izglītības iestādes izaugsmei. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top