rudens-foto6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Armands Priede

dsc_0250.jpgArmands Priede apbalvojumu ir pelnījis par sociāli pedagoģisko darbu ar Zemītes pagasta vīriem un puišiem, kam ir grūti pašiem lemt un veidot savu iztikas nodrošinājumu. Viņš māca darba tikumu, palīdz cīnīties ar kaitīgiem ieradumiem, nodrošinot gan ar darba instrumentiem, gan darbu.

Daudzus gadus Armands veltījis brīvprātīgā ugunsdzēsēja darbam, kopā ar kolēģiem glābjot daudzus īpašumus un cilvēku dzīvības no uguns nelaimes. Viņš ir stāvējis pie Latvijas neatkarības šūpuļa atmodas un barikāžu laikā. Ir sava pagasta un novada patriots. Ar savu mazo lauksaimniecības tehniku Armands ir nozīmīgs atbalsts visiem mazdārziņu īpašniekiem zemes apstrādē, un ir vienīgais šādu pakalpojumu sniedzējs Zemītes ciematā.

2020. gadā Armands Priede apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu Zemītes pagasta izaugsmē, atsaucību, pretimnākšanu un nenogurstošu brīvprātīgā ugunsdzēsēja pienākumu veikšanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top