ziemas-foto-majaslapai4.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators15.02.2018

ml_jurmala_lv_vertik_melns.jpgBiznesa inkubatorā darbojas esošo un potenciālo uzņēmēju kopiena, kas attīsta zināšanas, stiprina savu sociālo kapitālu, kā arī piesaista finansējumu uzņēmumam.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators darbojas ne vien Jūrmalā, bet arī Babītē, Baldonē, Engurē, Jaunpilī, Kandavā, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Tukumā. Tas piedāvā divas atbalsta programmas - pirmsinkubāciju (biznesa ideju autoriem) un inkubāciju (līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem).

Pirmsinkubācijas programmā uzņemšana notiek nepārtraukti. Tās ietvaros ikviens 6 mēnešu garumā var piedalīties inkubatora semināros un darbnīcās, konsultēties ar ekspertiem, tīkloties ar citiem uzņēmējiem, piesaistīt mentoru un bez maksas izmantot atvērtā biroja telpas un tehniku.

Inkubācijā papildus pieejams arī finansiāls atbalsts - granti un līdzfinansējums 50% apmērā biznesa attīstībai nepieciešamajiem pakalpojumiem - mārketingam, grāmatvedībai, prototipēšanai, testēšanai, sertificēšanai, telpu nomai un citiem. Uzņēmums var darboties programmā 4 gadus. Pēc pirmā gada grantus piešķir arī iekārtu un aprīkojuma iegādei.

Atvērtais birojs atrodas Dubultu prospektā 4, Jūrmalā. Šeit regulāri notiek konsultācijas, izglītojoši un tīklošanās pasākumi. Tā ir telpa uzņēmējiem, interesentiem un uzņēmējdarbības atbalstītājiem, kā arī vieta, kur ikdienā strādāt un tikties ar sadarbības partneriem.

Inkubators sadarbojas ar pašvaldībām, pieredzējušiem ekspertiem un uzņēmējiem, kā arī citām organizācijām un atbalsta institūcijām. Arī inkubatora komanda strādā atvērtajā birojā un ikvienam interesentam ar prieku pastāstīs gan par LIAA piedāvāto atbalstu, gan citām iespējām jaunajiem uzņēmējiem.

Kā pievienoties?

Uzņemšana pirmsinkubācijā noris nepārtraukti un bez konkursa, savukārt inkubācijas pretendentus 2-3 reizes gadā izvērtē uzņemšanas komisija.

Lai pievienotos, jāsper pirmais solis - jādodas uz tikšanos ar inkubatora komandu!

Sazinies: jurmala@liaa.gov.lv; +371 62401097

Seko aktualitātēm: facebook.com/LIAAJurmala/

Noderīgi:

Uzņēmumi, kas jau darbojas inkubatoros:

http://www.liaa.gov.lv/lv/liaa-biznesa-inkubatoru-klientu-produktu-katalogs

Atrodi tuvāko inkubatoru un sazinies:

http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/kontaktinformacija

Ir nozares, kuras inkubatoru programma neatbalsta. Iepazīsties ar nosacījumiem: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/ierobezojumi-atbilstiba

 Aktuālais inkubācijas programmas uzņemšanas grafiks:

http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/pieteikums

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top