kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Uzņēmēji aicināti pieteikt biznesa idejas01.12.2016

liaa.jpg1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp Jūrmalas biznesa inkubatorā, kura apkalpošanas teritorijā atrodas arī Kandavas novads.

Inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un pilnveidei nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. 

Biznesa inkubatoru mērķa grupa ir fiziskas personas, kuri gatavojas veikt vai veic saimniecisko darbību un sīkie, mazie un vidējie komersanti. Lai saņemtu biznesa inkubatora atbalstu, uzņēmums nedrīkst būt vecāks par 3 gadiem.

Jaunajā inkubatoru programmā ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas un saņemt konsultācijas. Katrā biznesa inkubatorā ir izveidota koprades telpa jeb open-office, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā var strādāt, tikties ar klientiem un veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Inkubatorā uzņēmumi var saņemt visu nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi nosegs otru pakalpojuma vērtības daļu. Biznesa inkubators nodrošina sekojošus pakalpojumus: koplietošanas birojs, mentoru tīkls, tehnoloģiskie pakalpojumi, IT, mārketings, dizains, juridiskie pakalpojumi, finanšu pakalpojumi.

Neatbalstāmās nozares:
- Zvejniecība un akvakultūra;
- Lauksaimniecības produktu primārā ražošana;
- Tirdzniecība;
- Finanšu starpniecība;
- Komercpakalpojumi;
- Azartspēles.

Projektus var pieteikt līdz 20.decembrim LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā, kā arī, sūtot pa pastu uz LIAA centrālo biroju Rīgā, Pērses ielā 2.

Papildus informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā:
Rihards Zariņš

Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs
Dubultu prospekts 4
Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: +371 62401097
E-pasts: rihards.zarins@liaa.gov.lv

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top