kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSvētdiena 12.07.2020
Indriíis, Ints, Namejs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Analīzes uz Covid-19 var nodot arī Talsos un Tukumā27.03.2020

No 27. marta plkst. 13.00 iespēja nodot analīzes, lai pārliecinātos, vai persona ir inficēta ar Covid-19, būs arī Tukumā. Analīžu punkts tiek izveidots Pauzera pļavās, blakus mākslīgajam futbola laukumam.

Ierašanās tikai ar PIERAKSTU un PERSONĪGO auto! Analīzes pieņem tikai ar iepriekšēju pierakstu!

Valsts apmaksātas COVID -19 analīzes- zvanīt uz 8303

Maksas COVID -19 analīzes- zvanīt 20030006, 20033722

Analīzes pieņem Centrālā Laboratorija speciālisti.

 

No 26. marta šāda iespēja ir arī Talsos. Iedzīvotājiem nav pamata uztraukumam, jo analīzes personai tiek noņemtas, tai neizkāpjot no automašīnas.

Analīžu nodošanas punkts Talsos atrodas Talsu sporta hallē K. Mīlenbaha ielā 32a. Analīžu ņemšana tiek organizēta pēc iepriekšēja pieraksta un konkrētajā vietā ierodoties ar automašīnu. Cilvēks no transporta līdzekļa neizkāpj, medicīnas personāls, tērpies aizsargtērpā un ievērojot drošības pasākumus, paņem analīžu paraugu no personas pa transportlīdzekļa logu. Tālāk klients dodas prom, bet personāls paraugu ienes atbilstoši iekārtotā telpā Talsu sporta hallē. Medicīnas personāls ēkā iet pa sporta halles gala ieeju, tiek izmantota pie durvīm esošā pirmā telpa. Ir norobežota tālāka ieeja sporta hallē.

Valsts apmaksātas analīzes uz Covid-19 veic personām, kurām ir simptomi (klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpas trūkums bez cita iemesla, kas pilnībā izskaidro klīniskās izpausmes) un cilvēks pirms simptomu parādīšanās 14 dienu laikā bijis ārzemēs vai bijis ciešā kontaktā ar Covid-19 slimnieku (personas, kuras Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir atzinis par Covid-19 infekcijas slimnieka kontaktpersonām).

Uz analīžu nodošanas punktiem drīkst ierasties tikai ar savu automašīnu un tikai iepriekš piezvanot un pierakstoties. Bez pieraksta, ar kājām, sabiedrisko transportu vai taksometru ierasties aizliegts! Darba laiks analīžu nodošanas punktam Talsos katru dienu no 10.00 līdz 18.00, arī brīvdienās.


Lai pieteiktos valsts apmaksātu analīžu veikšanai, pacientiem jāzvana pa tālruni 8303. Tālruņa darba laiks ir katru dienu no 9.00 līdz 18.00. Tā darbību nodrošina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD). Tālruņa operatori reģistrēs pacientus un nodos informāciju SIA "Centrālajai laboratorijai", kas sazināsies ar pacientiem un informēs par analīžu veikšanas vietu un laiku.

Otra iespēja pieteikties valsts apmaksātu analīžu veikšanai ir, zvanot uz E. Gulbja laboratoriju pa tālruni 67801112, kas zvanus pieņem katru dienu no 8.00 līdz 20.00 un nodrošina analīžu nodošanu Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos un Tukumā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top