vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 26.02.2021
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Kandavas novada vēstnesis

COVID-19 testam var pieteikties "BIOR" testēšanas punktos Rīgā un Latgalē04.01.2021

call_center_1.jpgŅemot vērā, ka tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas vienotais Covid-19 analīžu pieteikšanās tālrunis  8303, iedzīvotājus, kuriem nepieciešams veikt COVID-19 testu, aicinām zvanīt uz valsts institūta "BIOR" testēšanas punktiem.

Lai pieteiktos COVID-19 testam, aicinām iepriekš zvanīt uz tālruni 28369560 vai sūtīt SMS. Tāpat COVID-19 testēšanai ir iespēja pieteikties elektroniski mājas lapā www.bior.lv aizpildot pieteikšanās formu vai sūtot pieteikumu uz e-pastu covid@bior.lv.

COVID-19 paraugu noņemšana tiek nodrošināta divos testēšanas punktos Rīgā Lejupes ielā 3, Rēzeknē Liepu ielā 33 un Daugavpilī Varšavas ielā 24.

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

Informāciju sagatavoja: Ilze Dimante
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "Bior"
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 26111123

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top