kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSvētdiena 12.07.2020
Indriíis, Ints, Namejs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Iespējams saņemt pārtiku un pabalstu krīzes situācijā nonākušiem14.04.2020

Informējam iedzīvotājus un ģimenes, kas nonākušas krīzes situācijās, proti, kam nepieciešama pārtika vai cita veida materiālais atbalsts, sazināties ar Kandavas novada sociālo dienestu pa tālruni: 29171921 vai 63182063.

Aicinām ne tikai trūcīgās vai maznodrošinātās personas, bet visus, kam tas nepieciešams, sazināties pa minēto tālruni par pārtikas paku saņemšanu.

Jau iepriekš informēts, ka Sociālajā dienestā ir pieejamas EAFVP pārtikas pakas, kas tiek sagādātas ar Latvijas Sarkanā Krusta starpniecību. Šobrīd ir pasūtīts vairāk paku nekā parasti. Tāpat Sociālais dienests sadarbībā ar ēdinātājiem un Kandavas luterāņu draudzes zupas virtuvi nodrošina iedzīvotājus ar siltu zupu, kuras saņemšanai nepieciešams ierasties ar saviem traukiem. Aicinām arī tos, kuri zaudējuši ienākumus vērsties dienestā, lai saņemtu krīzes situācijas pabalstu. Jebkura situācija tiks izvērtēta un iespēju robežās atrisināta.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top