vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSvētdiena 12.07.2020
Indriíis, Ints, Namejs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Informācija par centralizēto eksāmenu norisi17.03.2020

Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020.gada 12.marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12.klasēm ir pārcelta uz 2020.gada maiju. Šobrīd plānots, ka eksāmenu norise tiks organizēta laika posmā no 2020.gada 12.maija līdz 2020.gada 15.maijam.

* angļu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 2020.gada 12.maijā,  mutvārdu daļa – 12., 13. un 14.maijā;

* vācu valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa – 2020.gada 13.maijā;

* krievu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 2020.gada 14.maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15.maijā;

 

Vairāk info par centralizēto eksāmenu norisi

 

Vienlaikus VISC informē, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim tiek atcelti visi VISC organizētie pasākumi un aktivitātes, tostarp šobrīd tiek pārtrauktas visas XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku atlases skates, konkursi, kopmēģinājumi, kā arī VISC īstenotā projekta Skola2030 plānotās konferences un publiskie pasākumi. VISC informē, ka tiek atceltas plānotās mācību priekšmetu valsts olimpiādes, kā arī Latvijas skolēnu 44.zinātniskās pētniecības darbu valsts konference. VISC informē, ka šobrīd līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek pārtrauktas arī Valsts valodas prasmes pārbaudes.

 VISC turpina sekot ārkārtas situācijas norisei valstī.

 Visa aktuālā informācija, kas saistīta ar Centralizēto eksāmenu norisi un citiem VISC kompetencē esošiem jautājumiem tiks ievietota VISC vietnē. Tāpat aicinām sekot aktuālajai informācijai Izglītības un zinātnes ministrijas interneta vietnē.

Aicinām sekot oficiālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju valstī Slimību profilakses un kontroles centra vietnē.

Jautājumu gadījumā:

 

 

  • XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku saistītos jautājumos:

 

 

 

Avots: www.visc.gov.lv

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top