kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 15.07.2020
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada Bāriņtiesas aicinājums19.03.2020

Kandavas novada bāriņtiesa aicina visus novada  iedzīvotājus šajā ārkārtas situācijā pievērst īpašu uzmanību bērnu drošībai un aprūpei.

Kaut arī šobrīd bāriņtiesā nenotiek apmeklētāju pieņemšana klātienē, mūsu darbs turpinās, esam sasniedzami gan izmantojot e-pastu, gan tālruni. 

Lai mēs spētu nodrošināt bērnu un personu ar rīcībspējas ierobežojumiem tiesību un interešu ievērošanu, lūdzam visus iedzīvotājus ziņot bāriņtiesai, ja jūsu rīcībā ir nonākusi informācija, ka pašvaldības teritorijā ir bērni, kuri valstī noteikto iebraukšanas ierobežojumu dēļ, pašlaik atrodas tuvinieku aprūpē bez likumiskas pārstāvības. Tāpat lūdzam ziņot, ja ir  nepieciešama palīdzība bērniem, kuru vecākiem jāatrodas pašizolācijā.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19, aicinām atsaukties audžuģimenes,  kuras nepieciešamības gadījumā varētu uzņemties bērnu aprūpi, ja viņu vecāki veselības stāvokļa dēļ to nespēs.

Kontakttālruņi saziņai ar bāriņtiesu: 26424743; 63182497; 29117232

e-pasts: barintiesa@kandava.lv

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top