pavasara-foto-majas-lapai.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

No 15. februāra Covid-19 vakcinācijas sertifikātam tiek noteikts derīguma termiņš19.01.2022

sertifikata-deriguma-termins.jpgNacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2022. gada 15. februāra pieaugušajiem Covid-19 vakcinācijas sertifikātam tiek noteikts derīguma termiņš izmantošanai Latvijas Republikā. Veicot balstvakcināciju, iedzīvotājiem www.covid19sertifikats.lv ir pieejams jauns vakcinācijas sertifikāts - bez derīguma termiņa.

Pēc NVD sniegtajiem datiem Tukuma novadā balstvakcīnu vēl nav saņēmuši 17557 iedzīvotāju, 15.februārī beigsies sertifikāta derīguma termiņš 2140 iedzīvotājiem, nav pabeigta primārā vakcīnācija vai pabeigta ārpus Latvijas 321 iedzīvotājiem. 

Aicinām iedzīvotājus neatlikt balstvakcināciju uz pēdējo brīdi!

Plašāk par vakcinācijas iespējām novadā

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par digitālā Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņu un izmantošanu tiek apkopoti un publicēti NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā "Vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš", kā arī www.covid19sertifikats.lv sadaļā "Jautājumi un atbildes".

Vienlaikus informējam, ka NVD tīmekļvietnes sadaļā "Instrukcija sertifikātu skenēšanai" ir pieejama instrukcija sertifikātu QR kodu skenēšanai un cita noderīga informācija.

sertifikatatermins.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top