4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Daina Batņa

dsc0006_0.jpgDaina Batņa ir ilggadēja Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas bibliotekāre. Skolā par bibliotekāri strādā no 1995. gada un ilgajos darba gados ir iekārtojusi skolas bibliotēkas, lasītavas un grāmatu krātuves telpas. Daina ar lielu atbildību savu darbu ieguldījusi mācību procesa nodrošināšanā ar mācību grāmatām un citu literatūru. Viņas nopelns ir skolēnu aktīva iesaistīšanās grāmatu lasīšanā, regulāra piedalīšanās konkursos un jaunākās bērnu literatūras novērtēšanā. Organizējusi skolēnu tikšanās ar literātiem un grāmatu izdevējiem. Katru gadu skolēnus un vecākus uzrunā Draudzīgā aicinājuma veidā, kas sekmējies ar būtisku skolas bibliotēkas grāmatu fonda papildināšanos.

Kolēģi Dainu raksturo kā profesionālu, atsaucīgu un atbildīgu kolēģi, kuras darbs ar grāmatām ir viņas sirdsdarbs. Viņas plašās zināšanas un interese par jaunāko literatūrā, cieņpilna attieksme pret kolēģu vajadzībām un skolēnu interesēm, izpelnījusies visa Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas kolektīva atzinību.

2022. gadā Dainai Batņai tika pasniegts apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva par ieguldījumu mācību procesa nodrošināšanā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top