4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.01.2023
Valērijs, Aivars

Kandavas novada vēstnesis

SIA "Cietkoks" aicina darbā23.05.2018

Sakarā ar ražošanas jaudu palielināšanu SIA CIETKOKS aicina darbā jaunus darbiniekus. Mazākā alga strādniekiem bez pieredzes, veicot vienkāršākos darbus, ir 520 eiro “uz rokas” pēc visu nodokļu samaksas, pakotājiem – 700 eiro, mehāniķim, autoiekrāvēja vadītājam – 750 eiro, elektriķim – no 800 eiro, frontālā iekrāvēja vadītājam – 850 eiro.

Jau vairākus gadus Kandavas pagastā pie Valdeķiem savu darbību veic kokapstrādes uzņēmums SIA CIETKOKS. Uzņēmums nodarbojas ar bērza koka apstrādi – pamatā tiek zāģēti, kaltēti un eksportēti dēļi, kā arī daļa materiāla pēcapstrādes cehā tiek pārstrādāta mēbeļu komponentēs.

Šobrīd uzņēmums ir stabila darba vieta gandrīz astoņiem desmitiem Kandavas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem. Lielākā daļa no tiem strādā vairāk kā 3 gadus. Šādu darbinieku uzticību SIA CIETKOKS nopelnījis, pateicoties motivējošai atalgojuma sistēmai un līmenim. Ir dzirdēts, ka pie mums ir jāstrādā garas stundas. Jā, mēs strādājam 10 stundas dienā, taču par virsstundām, protams, godīgi tiek samaksāta dubultā likme, tādā veidā ļaujot palielināt katra darbinieka atalgojumu. Atalgojums pilnā apmērā tiek pārskaitīts uz banku kontiem, tiek nomaksāti visi nodokļi, nodrošinot darbinieku sociālās garantijas.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top