ziemas-foto-majaslapai6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Didzis Zeibots

didziszeibots_1.jpgDidzis Zeibots ir Kandavas Kāŗļa Mīlenbaha vidusskolas ilggadējs fizikas un ekonomikas skolotājs, ar lielu atbildības sajūtu veicot savu darbu. Skolotāja audzēkņi regulāri guvuši panākumus mācību olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs, kā arī ieguvuši godalgotas vietas “Jauno satiksmes dalībnieku” un “Gribu būt mobils” konkursos. Pēc viņa iniciatīvas skolā nodibināta autoskola, kur Didzis Zeibots vada teorētiskās un praktiskās nodarbības.

Par skolotāju Didzi droši var teikt, ka viņš ir savas valsts, pilsētas un skolas patriots. Sagaidot Latvijas simtgadi viņš kopā ar fizikas skolotājiem no visas Latvijas devās apkārt Latvijas jūras robežai, veicot ar kājām vairāk nekā 500 kilometrus.

Didzis ir skolas kolektīva dvēsele ar nebeidzamu humora dzirksti visās dzīves situācijās.Viņš ir aktīvs iesaistoties novada sabiedriskajā dzīvē un kopš 1989.gada veicot Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amata pienākumus.

2018. gadā Didzis Zeibots apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju un nesavtīgu darbu Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā un aktīvu iesaistīšanos novada sabiedriskajā dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top