vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 10.07.2020
Lija, Olīvija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Dina Tauriņa

Dina Tauriņa- Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” vadītāja.

Bērnudārzā “Zīļuks” Dina Tauriņa strādā sešpadsmit gadus un no 2013.gada veic iestādes vadītājas pienākumus. Par viņas radošajām spējām un darba kvalitāti liecina  saņemtie Izglītības Ministrijas atzinības raksti. No pirmās darba dienas neatlaidīgi strādājusi pie savas ieceres realizēšanas – padarīt “Zīļuku” par videi draudzīgu un zaļi domājošu iestādi. Dinas  sapnis piepildījās šogad- septembrī “Zīļuks” ieguva Zaļo karogu par veiksmīgu darbošanos Ekoskolu programmā.

Dina ir atvērta jaunām idejām, aktīva, radoša un izpalīdzīga. Labestīga ar pozitīvu skatienu uz lietām, notikumiem, cilvēkiem, spēj pārsteigt un iedvesmot kolektīvu.

  2016. gadā Dina Tauriņa apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par radošu pieeju darbam un ieguldījumu Ekoskolu programmas attīstībā pirmskolas izglītības iestādē “Zīļuks”, audzinot par apkārtējo vidi atbildīgu jauno paaudzi.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top