faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Konkurss “Diženi Kandavas novadā”

Kandavas novada dome organizē konkursu „Diženi Kandavas novadā”. Konkurss norit laika posmā no 10.jūlija līdz 27.augustam. Lai paplašinātu iespējamo pretendentu skaitu, kas var piedalīties konkursā, 2017.gada 13.jūlija domes sēdē mainīts tā nosaukums- no “Sakoptākā sēta Kandavas novadā” uz “Diženi Kandavas novadā”.

Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas Kandavas novadā izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā, sekojošās nominācijās:

-“Sakoptākā privātmāja”;
-“Sakoptākā zemnieku saimniecība”;
-“Krāšņākais balkons vai skatlogs”;
-“Dižākā lauku sēta”;
-“Darbīgākā organizācija/uzņēmums”;
-“Skaistākais dārzs”;
-“Radošākais novadnieks”;
-“Vieta, kas jāredz”;
-“Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums”.

Pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām Vērtēšanas komisija (Komisijas sastāvs tiek izveidots uz rīkojuma pamata) izbraukā un apskata pieteiktos objektus, pēc noteiktiem kritērijiem tos izvērtējot. Konkursa laureāti tiek sveikti un godināti Kandavas novada gadskārtējos zemnieku un  uzņēmēju svētkos novembrī.

Galvenā balva- vienas dienas ekskursija pa Latviju.

Konkurss notiek laika posmā no 10.jūlija līdz 27.augustam un tas tiek izsludināts Kandavas novada pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv

Galvenā balva- vienas dienas ekskursija pa Latviju.

Konkursa nolikums - skatīt šeit

Pielikums Nr. 2  skatīt šeit

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top