kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Edīte Zviedre

edite_zviedre.jpgJau daudzus gadus Edīte Zviedre veido mūsu pilsētas zaļo rotu. Savus ikdienas darbus veic kā patiesa Kandavas patriote, uzturot kārtībā pilsētu gan vasarā, gan ziemā. Ikvienu pilsētas iedzīvotāju un viesi priecē skaistās puķu dobes un apstādījumi, kas izloloti Edītes prātā un īstenoti viņas čaklajām rokām. Un tik daudz ideju vēl mīt viņas sapņos, kas iegūs taustāmu izskatu nākamajos gados! Daudzi Kandavas viesi ir ievērojuši pilsētas ielu un skvēru sakoptību, bieži izsakot frāzes “Pie jums ir tik skaisti kā Itālijā vai Bavārijā!” Edīte ir cilvēks ar māksliniecisko redzējumu un gaumīgu praktisko izpildījumu.

2019.gadā Edīte Zviedre apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu Kandavas atpazīstamības veidošanā Latvijā un starptautiskā mērogā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top