ziemas-foto-majaslapai.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Elita Lavrinoviča

elita_lavrinovica.jpgKandavas internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča ir skolotāja jau 33 gadus. Vispirms, mācot bioloģiju un veselības mācību, Matkules pamatskolā, bet no 2005.gada paralēli arī Kandavas internātvidusskolā.  2012.gadā viņa piedalījās un uzvarēja konkursā un tika apstiprināta amatā par internātvidusskolas direktori. Direktores amatā viens no galvenajiem darbības virzieniem ir dalība dažādos projektos, kas ļāvis skolai iegūt līdzekļus lieliem finansiāliem ieguldījumiem. Ar  Elitas iniciatīvu skolā pašlaik ir aktīvas četras speciālās izglītības programmas. Pati ieguvusi divas augstākās izglītības, darbojas skolu direktoru akadēmijā, vada tālākizglītības kursus, piedalās kā eksperte skolu akreditācijās.

Kopā ar citu internātskolu direktoriem un pašvaldības vadītājiem iepriekšējā mācību gada laikā iesaistījās darba grupās, cīnoties par valsts finansējuma saglabāšanu internātskolām. Mūsu novads pamatoti var lepoties ar internātvidusskolas direktori Elitu Lavrinoviču, jo viņas vārds ir autoritātes zīme Kandavas un kaimiņu novadu, kā arī valsts izglītības darbinieku saimē.

2018. gadā Elita Lavrinoviča apbalvota nominācijā “Kandavas novada Gada lepnums” par ieguldījumu Kandavas internātvidusskolas darbības pilnveidošanā, attīstībā un inovāciju ieviešanā, kā arī priekšlikumu izstrādē nākotnes perspektīvām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top