vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ērodeja Kirillova

erodeja-kirillova.jpg

Ērodeja Kirillova Zemītes pagastā strādā par Tautas nama vadītāju jau 22 gadus. Viņas darba pienākumi neaprobežojas tikai pagasta robežās, jo ļoti daudzi  novada kultūras pasākumi notiek ar viņas līdzdarbību un iesaistīšanos.  Ērodeja jeb kā visi viņu sauc- Ēra, aktīvi iesaistās sabiedriskajās aktivitātēs, veicot brīvprātīgo darbu sabiedrības labā darbojoties sabiedriskajās organizācijās un veltot tām savu brīvo laiku un zināšanas.  Ērodeja vada biedrību „ Dzirnavstrauts” , raksta un realizē projektus, kas veicina sabiedrisko aktivitāšu nodrošināšanu un pilnveidošanu   Zemītes pagastā. Ir sava pagasta patriote un aktīva sabiedrisko interešu atbalstītāja. Vienkārša, sirsnīga, nekad neatteiks palīdzēt, iesaistīsies un realizēs vistrakākās idejas. Viņa dejo, spēlē teātri, vada pasākumus un ir īsts dzīvas enerģijas lādiņš!

Apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par aktīvu darbu Zemītes pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē un projektu realizēšanā, veicinot sabiedrisko aktivitāšu nodrošināšanu un pilnveidošanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top