ziemas-foto-majaslapai10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Evita Bērziņa

evita_berzina.jpgEvita Bērziņa ir sava Cēres pagasta un Kandavas novada patriote,  gan savā tiešajā darbā Cēres pamatskolā, gan iesaistoties novada un pagasta kultūras un sporta pasākumos. Evita aktīvi darbojas mākslinieciskajā pašdarbībā, dziedot ansamblī, solo un duetā kopā ar dēlu, vada Cēres pamatskolas teātra pulciņu, par personīgajiem līdzekļiem šujot un pērkot tērpus, pagājušā gadā tika iestudētas sešas izrādes. Evita vada arī bērnu deju kolektīvu, vairākus gadus darot to bez atlīdzības, jo bērni ļoti vēlējās dejot. Bez atlīdzības Evita dekorējusi telpas dažādiem skolas un pagasta pasākumiem. Veiksmīgi piedalījusies projektā “Dari pats”, rezultātā skolā tika iekārtots brīnišķīgs kabinets, kopīgi ar kolēģi sašūti jauni skatuves aizkari. Tāpat Evita atbalsta sportu un veselīgu dzīvesveidu, rūpējas par tīru vidi, organizē un pati kopā ar ģimeni piedalās sakopšanas talkās.

2018. gadā Evita Bērziņa apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par aktīvu iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē un nesavtīgu atbalstu sabiedriskajās norisēs pagastā un novadā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top