kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 29.05.2020
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Evita Bērziņa

Evita Bērziņa ir sava Cēres pagasta un Kandavas novada patriote,  gan savā tiešajā darbā Cēres pamatskolā, gan iesaistoties novada un pagasta kultūras un sporta pasākumos. Evita aktīvi darbojas mākslinieciskajā pašdarbībā, dziedot ansamblī, solo un duetā kopā ar dēlu, vada Cēres pamatskolas teātra pulciņu, par personīgajiem līdzekļiem šujot un pērkot tērpus, pagājušā gadā tika iestudētas sešas izrādes. Evita vada arī bērnu deju kolektīvu, vairākus gadus darot to bez atlīdzības, jo bērni ļoti vēlējās dejot. Bez atlīdzības Evita dekorējusi telpas dažādiem skolas un pagasta pasākumiem. Veiksmīgi piedalījusies projektā “Dari pats”, rezultātā skolā tika iekārtots brīnišķīgs kabinets, kopīgi ar kolēģi sašūti jauni skatuves aizkari. Tāpat Evita atbalsta sportu un veselīgu dzīvesveidu, rūpējas par tīru vidi, organizē un pati kopā ar ģimeni piedalās sakopšanas talkās.

2018. gadā Evita Bērziņa apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par aktīvu iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē un nesavtīgu atbalstu sabiedriskajās norisēs pagastā un novadā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top