kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Gotfrīdu ģimene

gotfridu_gimene.jpgGotfrīdu ģimene ir Kandavas novada uzņēmēji jau daudzus gadus. Viņi īpaši iesaistījās labdarības kustībā Covid-19 ārkārtas situācijas laikā 2020. gada pavasarī, sagatavojot un piegādājot pārtikas pakas vientuļiem pensionāriem, daudzbērnu un trūcīgām ģimenēm visā novadā. Rīkoja akcijas, sniedza iespēju saņemt apģērbu un apavus. Ziemassvētkos saldas dāvanas tika nogādātas Kandavas novada pansijās. Tika rīkotas pateicības pēcpusdienas sponsoriem un ģimenēm, kas saņēma palīdzību un ziedoja līdzekļus paku sagatavošanai, pieaicinot vietējos mūziķus. Gotfrīdu ģimene atbalsta arī citus novadā rīkotos sporta un kultūras pasākumus gan materiāli, gan līdzdarbojoties. Paldies viņiem par uzņēmību, līdzdalību un entuziasmu dažādu pasākumu rīkošanā.

2020.gadā Gotfrīdu ģimene apbalvota nominācijā “Kandavas novada Gada labdaris” par iesaistīšanos labdarības kustībā, palīdzot vientuļiem pensionāriem, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm, līdzdalību dažādu pasākumu rīkošanā, atbalstot kultūras un sporta aktivitātes novadā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top