kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Noslēgusies grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Kandavas novadā!” pirmā kārta06.05.2020

030.jpgŠogad  Kandavas novada pašvaldība pirmo reizi organizēja grantu konkursu “Attīsti uzņēmējdarbību Kandavas novadā!”. Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Kandavas novadā, sekmēt darba vietu radīšanu, jaunu preču un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jaunu uzņēmumu dibināšanu Kandavas novadā, piešķirot grantu.

Konkursa ietvaros tiek piešķirts pašvaldības līdzfinansējums līdz 2000,00 EUR  uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai. Kopējais  grantu konkursam piešķirtais finansējuma apjoms ir 8000,00 EUR. Konkursa pirmajā kārtā tika iesniegti  četri pieteikumi no kuriem divi tika apstiprināti un plānots piešķirt finansējumu 3291,35 EUR apmērā.

grantu_konkursa_1_karta_noslegusies.jpg







Kandavas novada dome informē, ka 5. maijā tika izsludināta grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Kandavas novadā!” otrā kārta par pirmajā kārtā neizmantoto finansējumu 4708,65 EUR apmērā. Sīkāka informācija par konkursu pieejama Kandavas novada mājas lapā www.kandava.lv sadaļā “Konkursi”.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top