rudens-foto7.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Guna Krauce

guna_krauce3.jpgGuna Krauce Kandavas Reģionālajā vidusskolā strādā par auklīti skolas dienesta viesnīcā jau vairāk kā 35 gadus.  Apbrīnojama ir Gunas bezgala lielā sirsnība, rūpes un mīlestība pret katru bērnu. Uzklausot katru, viņa prot atrisināt dažādas problēmas, kas samilzušas mājās vai skolā.

Ļoti nozīmīgs Gunas ieguldījums ir labdarībā- rūpēs par bezsaimnieka kaķiem, nodrošinot tiem pārtiku un aprūpi, kā arī vetārsta pakalpojumus. Guna izcīnīja atļauju un par saziedotajiem līdzekļiem tika uzbūvēta kaķu māja. Šis Gunas sirdsdarbs parāda, ka dzīvība viņai ir vērtība un nedrīkst paiet garām nelaimē nonākušam dzīvniekam. Guna ir lielisks piemērs jaunajai paaudzei. “Gribam teikt paldies Gunai par darbiem, kas šķiet ikdienišķi, bet ne vienmēr novērtēti”, - rakstīts kolēģu iesniegumā apbalvojumam.

2020. gadā Guna Krauce apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par atbalstu, sirsnību un labestību pret bērniem savā darba vietā skolā, kā arī labdarību un rūpēm par mūsu četrkājainajiem draugiem.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top