10-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Guntars Indriksons un Stephen Hartley (Stīvens Hārtlijs)

dsc0378.jpgUzņēmējs Guntars Indriksons ir iesakņojies Kandavā, jo šogad viņa uzņēmumam ir jau 29 gadi. Guntaram ir ne tikai liela ģimene, bet viņš sava paspārnē lolo plaša profila uzņēmumu, kurā ietilpst pārtikas veikals, saimniecības veikals, kas piedāvā arī digitālās drukas pakalpojumus, viesnīca-kafejnīca “Kandava”, ABAS SMOKEHOUSE un šī gada pēdējais jaunums- uzņēmums ABAS ENGINEERING.

Guntara izteiktās matemātiskas zināšanas pavērušas viņam plašas iespējas izrauties no maza uzņēmuma Kandavā, līdz atpazīstamam uzņēmumam ne tikai Latvijas mērogā, bet visā pasaulē.

Pirms pāris gadiem Stīvenu Hārtliju no Anglijas uz Latviju atvedusi mīlestība. Pirms diviem gadiem Stīvens pieteicās metinātāja vakancei uzņēmumā SIA Linda-1.

Redzot plašo Stīvena CV, kurā minēts inženiera darbs Tiroll F1 komandā un Maclaren F1 komandā, kā arī realizēti dažādi projekti auto dizaina jomā, Guntaram nebija šaubu par Stīvena spējām un abi vienojās, ka Stīvens strādās pie āra bārbekjū (BBQ) virtuvēm un BBQ piekabēm. Stīvens pēc rakstura ir perfekcionists savā jomā. Viņam patīk strādāt pašam pie katras detaļas.

Guntars, redzot, ka Stīvena acis iemirdzas, runājot par ideju ražot bērnu automobiļus, nolēma veidot kopīgu uzņēmumu, kas nodarbojas ar elektroautomobiļu  ražošanu bērniem. Pirmie automobiļi ir izgatavoti un uzņēmums ir veiksmīgi aizvadījis pirmo lielo izstādi Londonā.

2022. gadā Guntaru Indriksonu un Stīvenu Hārtliju apbalvoja ar apbalvojumu “Kandavas un pagastu apvienības Gada uzņēmējs par Kandavas pievienoto vērtību un vārda nešanu Latvijā un pasaulē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top