kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Guntis Krūmiņš

Gunta Krūmiņa zemnieku saimniecības “Lapsas” 115 slaucamo govju ganāmpulks ir lielākais piensaimniecības uzņēmums Kandavas novadā. Jau 17 gadus “Lapsas” ir prakses vieta studentiem, šeit notiek dažādi semināri un mācības interesentiem no visas Latvijas. Saimniecībā viesojušies zemnieki no Dānijas, Polijas, Zviedrijas, Somijas, Lietuvas, pieredzi gūt brauc arī lauksaimnieki no Latvijas.          

Zemnieku saimniecība “Lapsas” ir ģimenes uzņēmums, tajā strādā arī Gunta sieva un bērni ar otrajām pusītēm. Guntis aktīvi iesaistās novada sabiedriskajā dzīvē, piedalījies konkursā “Diženi Kandavas novadā”, ar savu degsmi pierādot, ka iespējams dzīvot un attīstīties Latvijas laukos, nododot darba mīlestību nākamajām paaudzēm.         

2019. gadā Guntis Krūmiņš apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada atpazīstamību Latvijā un aiz tās robežām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top