5-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Guntis Krūmiņš

dsc_0472.jpgGunta Krūmiņa zemnieku saimniecības “Lapsas” 115 slaucamo govju ganāmpulks ir lielākais piensaimniecības uzņēmums Kandavas novadā. Jau 17 gadus “Lapsas” ir prakses vieta studentiem, šeit notiek dažādi semināri un mācības interesentiem no visas Latvijas. Saimniecībā viesojušies zemnieki no Dānijas, Polijas, Zviedrijas, Somijas, Lietuvas, pieredzi gūt brauc arī lauksaimnieki no Latvijas.          

Zemnieku saimniecība “Lapsas” ir ģimenes uzņēmums, tajā strādā arī Gunta sieva un bērni ar otrajām pusītēm. Guntis aktīvi iesaistās novada sabiedriskajā dzīvē, piedalījies konkursā “Diženi Kandavas novadā”, ar savu degsmi pierādot, ka iespējams dzīvot un attīstīties Latvijas laukos, nododot darba mīlestību nākamajām paaudzēm.         

2019. gadā Guntis Krūmiņš apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada atpazīstamību Latvijā un aiz tās robežām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top