ziemas-foto-majaslapai5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Sestdiena 28.05.2022
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis

Ineta Feldmane

ineta_feldmane.jpgInetu Feldmani Kandavas novadā, un ne tikai šeit, atpazīst saistībā ar kafejnīcu “Ieviņa”. Viņa bija tās īpašniece, dvēsele un galvenā konditore. Inetas gardās kūkas un kūciņas, kā arī citus konditorejas izstrādājumus iecienījuši gan Kandavas novada iedzīvotāji, gan tuvāki un tālāki viesi. Kandavas Tūrisma informācijas centrā tūristi bieži vien vēršas ar jautājumu: kur tās gardās “Ieviņas” kūkas var nobaudīt?

“Ieviņas” kūkas jau vairāk kā divdesmit gadus ir Kandavas novada zīmols, kuru atpazīst un kura dēļ ceļotāji brauc uz Kandavu. Ineta Feldmane ir apmācījusi jauno konditoru paaudzi, kas iegūtās zināšanas izmanto, veidojot savu biznesu. Ineta vienmēr ir atbalstījusi novada tūrisma pasākumus, kafejnīcā atsaucīgi izvietojot tūrisma bukletus, pasākumu reklāmas un novada informatīvo izdevumu “Kandavas Novada Vēstnesis”.

2020.gadā Ineta Feldmane apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par Kandavas vārda popularizēšanu ar zīmolu “Ieviņas kūkas” vairāk kā 20 gadu garumā un novada sporta un kultūras pasākumu atbalstīšanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top