4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 27.06.2022
Malvīne, Malvis

Kandavas novada vēstnesis

Iedzīvotājiem liela interese par jaunajiem dabasgāzes sadales tarifiem07.12.2018

ka_mainisies_izmaksas_par_dabasgazes_sadali.jpgVairāk nekā 16 tūkstoši klientu izmantojuši informatīvo dabasgāzes sadales tarifu salīdzināšanas kalkulatoru mājsaimniecībām un juridiskajiem klientiem, ko klientu ērtībām izstrādājis dabasgāzes sadales operators AS “Gaso”.

 Kā vēstīts, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir apstiprinājusi AS “Gaso” iesniegto dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifa projektu, kas paredz ieviest fiksētu maksu par pieslēgumu atbilstoši pieslēguma atļautajai slodzei neatkarīgi no dabasgāzes patēriņa apjoma. Jaunie tarifi stāsies spēkā 2019. gada 1. janvārī.

 AS “Gaso” klientu ērtībām ir izstrādājis  informatīvu pašreiz spēkā esošo un jauno – dabasgāzes sadales sistēmas pakaklpojumu tarifu salīdzināšanas kalkulatoru. Gan mājsaimniecībām, gan juridiskajiem klientiem paredzētais kalkulators izvietots uzņēmuma mājaslapā gaso.lv līdztekus informācijai par Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprināto sadales tarifu projektu.

 Pēdējās nedēļas laikā kalkulatoru izmantojuši ap 4500 klientu. Savukārt kopš kalkulatora izveides to ir izmantojuši vairāk nekā 16600 klientu, lai uzzinātu, kā nākamgad mainīsies viena no gāzes rēķinu veidojošajā komponentēm – dabasgāzes sadales tarifi. Vairāk nekā 10 tūkstoši klientu arī iepazinušies ar “Gaso” mājaslapā pieejamo informāciju par spēkā esošajiem un jaunajiem sadales tarifiem, kas atrodama sadaļā “Tarifi”.

 Kalkulators palīdz īsā laikā indikatīvi noskaidrot, kā nākamgad varētu mainīties gāzes rēķinā iekļautā sadales komponente. Iedzīvotājiem ir nodrošināta iespēja ātri un vienkārši modelēt gaidāmās izmaiņas, norādot dabasgāzes patēriņu un skaitītāja maksimālo atļauto slodzi. infografika_jaunie_dabasgazes_sadales_tarifi.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top