faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tapusi jauna vides īsfilma par plastmasas maisiņu pārmērīga patēriņa ietekmi uz vidi “Plastmasas maisiņa ceļš”26.09.2016

Aktualizējot plastmasas maisiņu pārmērīga patēriņa radītās problēmas, vides piesārņojumu un draudus cilvēka veselībai, “Zaļā josta” laidusi klajā jaunu informatīvi izglītojošu īsfilmu “Plastmasas maisiņa ceļš”. Filmā atklājas dokumentāli kadri no pasaules piesārņotākajām vietām un plastmasas iepakojuma radītā piesārņojuma dēļ cietušajiem dzīvniekiem un putniem, sniegts ieskats maisiņu izgatavošanas un pārstrādes procesā, kā arī skaidrota pareiza rīcība ar plastmasas atkritumiem un iespējas plastmasu aizstāt ar videi draudzīgām alternatīvām.

printēt Lasīt visu ziņu

No 2017.gada daudzbērnu un nepilnās ģimenes saņems lielāku valsts atbalstu21.09.2016

No 2017.gada daudzbērnu un nepilnās ģimenes saņems lielāku atbalstu no valsts, tādējādi mazinot daudzbērnu un nepilno ģimeņu nabadzību un piedāvājot līdzvērtīgāku sociālo nodrošinājumu.

To paredz otrdien, 20.septembrī, valdībā apstiprinātie grozījumi Valsts sociālo pabalstu likumā, Grozījumi likumā "Par valsts pensijām", Grozījumi likumā "Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām", “Par maternitātes un slimības apdrošināšanu”. Normatīvie akti vēl jāpieņem Saeimā kopā ar citiem nākamā gada valsts budžeta likumprojektiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Greiļu kalnam starp Kandavu un Sabili tiek projektēta pamatīga atbalsta siena un drenāžas sistēma16.09.2016

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu ceļa konstrukciju, autoceļa Līgas–Kandava–Veģi (P130) posmam 13,95.-14,25. km tiek projektēta pamatīga atbalsta siena un drenāžas sistēma.

 Pirmais mēģinājums stiprināt nogāzi šajā autoceļa posmā tika veikts pagājušā gadsimta 60. gados. Tomēr, neskatoties uz to, kalna nogāze turpināja noslīdēt un vairākus gadus satiksme tur notika tikai pa vienu joslu. Kalns sastāv no dažādu iežu slāņiem un avotiem, un tāpēc ir nestabils.   printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā atvērts skaistumkopšanas salons “Ma Belle”16.09.2016

15.septembrī Kandavā Sabiles ielā 6 durvis vēra skaistumkopšnas salons “Ma Belle”.

Kā pastāstīja salona īpašniece Sanita Horste, nosaukumu  izdomājusi viņas vecākā meita un tulkojumā no franču valodas tas nozīmē- mana skaistā. Salonā strādās trīs meistares un būs pieejami sekojoši pakalpojumi: manikīrs, meikapa uzlikšana, skropstu pieaudzēšana un frizieris.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Cienījamie Matkules pagasta iedzīvotāji!15.09.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka 2016.gada 21.septembrī (trešdienā) Matkules pagastā būs iespēja saņemt asenizācijas pakalpojumus par 17,07 EUR.

Pieteikties savlaicīgi zvanot pa t. 63126072, 63126188 un 29181411!

printēt

Kandavas novada sociālā dienesta aicinājums iedzīvotājiem!15.09.2016

Kandavas novada sociālais dienests aicina iedzīvotājus, kam mājās ir lietotas zīdaiņu gultiņas, kuras tiem vairs nav nepieciešamas, piedāvāt tās sociālajā dienestā, zvanot pa telefonu 29171921!

printēt

Aptauja par meža ekosistēmu pakalpojumiem12.09.2016

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” īsteno pētījumu “Mežsaimniecības ietekme uz meža un saistīto ekosistēmu pakalpojumiem”. Pētījuma autori vēlas noskaidrot, kāda ir dažādu meža ekosistēmu pakalpojumu nozīme Latvijas iedzīvotāju dzīvē. Šim nolūkam vietnē www.visidati.lv ir sagatavota aptauja. Aptaujas aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 15 minūtes un tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptauja būs atvērta līdz 30.septembrim.

 Saite uz aptauju atrodama šeit: www.visidati.lv/aptauja/1201771815/ Sīkāka informācija par pētījumu atrodama šeit: http://www.silava.lv/23/section.aspx/View/179


printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top